ilalur_family
0:00
С праздником, дорогие земляки! С Днём Республики Адыгея и с Днём города Майкопа! Мира, добра и процветания!Ныбджэгъу лъапlэхэр, Адыгеимрэ къалэу Мыекъуапэрэ ямэфэкlхэмкlэ сышъуфэгушlо! Лъэпкъыбэу щыпсэухэрэм зэкъошныгъэу, зэгурыlоныгъэу азыфагу илъым хахъоу, зэкlэми псауныгъэ пытэ яlэу, ящыlакlэ дахэу, яунагъохэм бэрэчэт арылъэу псэунхэу афэсэlо!📲 Подписаться на МАХ
2
8 месяцев назад
1 комментарий
Если у вас ещё нет приложения
Наши социальные сети